Opel Corsa 2011 - Valami történt...
Opel Corsa 2011 - Valami történt...
Valami megváltozott, valami történt, az Opel Corsa 2011 januárjától új ruhában lép a színre.

Az Opel család kisautója a jövő évtől az eddiginél kifejezőbb tekintettel, sportosabb kiállással lép a nagyközönség elé, új arca remekül beillik a villámos márka karakteres design-arculatába.

Kívül és belül új színekkel, valamint kárpitanyagokkal gazdagodott a Corsa, a két nagy csíkkal díszítő Linea csomag például a fiatalokat szólítja meg. További újdonság a Touch&Connect navigációs rendszer. Természetesen a kétféle karosszéria kétféle stílust képvisel, melyek közül egyértelműen az ötajtós a családbarát változat.

A modellfrissítés során a lemezek alá is belepiszkáltak a mérnökök, immár Start/Stop technikával is elérhető a 95 lovas, ecoFLEX, 1.3 CDTI motor. Ezáltal vegyes ciklusban 3,5 liter az átlagfogyasztás 100 kilométerenként, a károsanyag-kibocsátás pedig alig 94 g/km. Az Európában rendkívül népszerű kisautó számtalan kiegészítővel egyedivé varázsolható, többek között AFL-lel, fűthető kormánykerékkel, FlexFlix biciklitartóval is felszerelhető a Corsa. Januártól a szalonokban. forrás: http://www.autosvilag.com/index.php/Opel-Corsa-2011-Valami-tortent.html

